Wysyłamy Twoje zamówienia:

W gładkich, pochodzących z recyklingu opakowaniach oklejonych przeźroczystą  taśmą klejącą.paczki oprócz wypełnienia (skropak, w pełni ekologiczny produkt rozpuszczający się w wodzie) nie zawierają żadnych dodatkowych materiałów.

Korzystamy z kurierów:  inPost i DPD oraz Paczkomatów InPost.

Koszt dostawy:    Paczkomat: 14.79   Kurier: 18.96

Czas dostawy: Obecnie przez wzmożone zakupy wywołane pandemią czas realizacji jest do 48 godz.( w większości przypadków udaje nam się wysłać do 24 godz. lecz wolimy mieć zapas) w normalnych trybie czas wysyłki jest do 24 godz. Wysyłki realizujemy w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki. Zamówienia złożone do godz. 9.00 w sobotę są realizowane w poniedziałek, zamówienie złożone do godz.13,00  są realizowane w następny dzień roboczy.

Dostawa Towarów odbywa się w wybrany przez Użytkownika i określony w zamówieniu sposób. Koszty dostawy zostaną doliczone do zamówienia, zgodnie z cennikiem dostawy obowiązującym w dniu złożenia przez Użytkownika zamówienia.

Płatności tPay

Wszystkie formy płatności: szybki przelew, karty płatnicze i kredytowe, BLIK plus opcja „Kup teraz i zapłać za 21 dni”- jednym kliknięciem nawet na smartfonie, bez podawania dodatkowych danych.

Przelew bankowy

Płatność tego typu może zostać wykonana z konta bankowego (stacjonarnie bądź internetowo) lub za pośrednictwem innych instytucji oferujących usługi transakcyjne (np. Poczta Polska). Transfer pieniędzy w ramach opcji przedpłaty na konto bankowe nie generuje żadnych dodatkowych kosztów.

Dane do przelewu:

Business Dreams Sp. z o.o.

Sobieskiego 11E/6, 40-082 Katowice

ING Bank Śląski: 39 1050 1100 1000 0090 8066 0310

Tytuł: nr zamówienia